Jak wybrać naszyjnik o odpowiedniej długości?

W tym artykule dowiesz się:

W obecnych czasach bardzo popularnym rodzajem biżuterii z całą pewnością są naszyjniki. Tego rodzaju produkty posiadają różne długości, które warto dla siebie w odpowiedni sposób dopasować. Wśród najbardziej popularnych rodzajów naszyjników można między innymi wymienić długi złoty naszyjnik.

Kolia

Wśród różnych rodzajów naszyjników można wymienić między innymi taki produkt jak kolia. Zazwyczaj mają one długość od trzydziestu do trzydziestu pięciu centymetrów, czyli przylegają stosunkowo blisko do szyi. Kolie zazwyczaj stworzone są z takich elementów jak perły, ponieważ bardzo dobrze się one prezentują w tej kompozycji. Oprócz tego kolia może również występować w postaci tradycyjnego łańcuszka.

Choker

Kolejnym rodzajem naszyjnika jest choker. One również są stosunkowo krótkie, jednak nie przylegają zbyt blisko szyi. Zazwyczaj tego rodzaju naszyjniki mają długość od trzydziestu pięciu do czterdziestu centymetrów. Mogą być wykonane z jednego sznura lub kilku. Wybór konkretnego modelu zależny jest przede wszystkim od naszych indywidualnych preferencji oraz gustu. Choker jest bardzo uniwersalnym produktem, dlatego można go nosić na wiele różnych okazji.

Czytaj również  Zalety koszulki polo

Princess

Wśród różnych rodzajów naszyjników można również wymienić produkt o nazwie princess. Jest to dość uniwersalna długość naszyjników, dlatego jest ona bardzo chętnie wybierana przez wiele osób. Zazwyczaj naszyjniki typu princess osiągają długość od czterdziestu trzech do pięćdziesięciu centymetrów. Mogą występować w bardzo wielu wzorach, dlatego każdy z całą pewnością znajdzie dla siebie coś, co będzie mu w pełni odpowiadało. Naszyjnik princess bardzo dobrze sprawdzi się w przypadku praktycznie wszystkich kobiet, niezależnie od ich wieku czy też innych preferencji.

Matinee

Kolejną długością różnego rodzaju naszyjników jest tak zwana długość matinee. Tego rodzaju naszyjniki zazwyczaj opadają na biust, a ich długość wynosi od pięćdziesięciu do nawet sześćdziesięciu pięciu centymetrów. Naszyjnik matinee bardzo dobrze będzie się prezentował zarówno podczas naszego codziennego funkcjonowania, jak i w trakcie różnego rodzaju specjalnych okazji. Dlatego na pewno będzie to doskonały wybór.

Opera

Wśród różnych rodzajów naszyjników można również wymienić typ opera. Jest to stosunkowo długi naszyjników, którego długość zawiera się w zakresie od sześćdziesięciu pięciu do około osiemdziesięciu pięciu centymetrów. Naszyjnik typu opera zwisa ponad linię biustu i jest idealny do wysokiego dekoltu. Można go nosić zarówno na co dzień, jak i na wieczorne wyjścia.

Czytaj również  Jak wybrać kolczyki do kształtu twarzy

Sznur

Najdłuższym typem naszyjnika bez wątpienia będzie sznur. Jego długość zazwyczaj przekracza sto trzydzieści centymetrów. Tego rodzaju naszyjnik bardzo dobrze się prezentuje w przypadku różnych strojów. Bez problemów można go również modelować tak jak się lubi. Dlatego będzie to idealny wybór w szczególności do sukienki podczas różnych wieczorowych wyjść.

Leave a Reply