Jakie etui na papierosy wybrać?

Osoby palące czasami poszukują specjalnych etui, dzięki którym mogą zapewnić ochronę papierosom przed niepotrzebnymi zabrudzeniami. Dodatkowo gadżety tego rodzaju spełniają zadania estetyczne. W Polsce działa wiele sklepów sprzedających różne modele etui na papierosy. Dostępne są wersje eleganckie czy też klasyczne, dopasowane do potrzeb różnych osób. 

Wysokiej jakości etui na papierosy stanowią świetny sposób na przechowywanie i przenoszenie papierosów oraz ich ochronę przed uszkodzeniami czy też zabrudzeniami oraz innymi niekorzystnymi czynnikami. Dzięki nim można podkreślić swoją elegancję podczas częstowania innych osób papierosami. Oprócz klasycznych i eleganckich wersji, w sklepach można znaleźć również wielokolorowe etui na papierosy o bardziej ekscentrycznym charakterze. Wybór uzależniony jest od indywidualnych preferencji, potrzeb i gustu palacza.

Etui na papierosy w wersji eleganckiej

Najbardziej eleganckie wersje etui na papierosy są wykonane z wysokiej jakości naturalnej skóry. Nic w tym dziwnego, ponieważ materiał tego typu jest trwały, odporny na uszkodzenia czy też przedwczesne zużycie. Częstując znajomych papierosami z takiego etui, z pewnością uda się wywrzeć na nich pozytywne wrażenie i podkreśli się swoją elegancję oraz znakomity styl. Eleganckie etui na papierosy warto zabierać ze sobą na bardziej oficjalne, biznesowe spotkania. Zwykle etui tego typu posiadają jedną dużą komorę zamykaną na poprzeczną zakładkę. Najczęściej ozdobą takiego gadżetu jest logo firmy wybite na skórze.

Czytaj również  Damskie stylizacje z czym zestawiać obuwie sportowe?

Do grona eleganckich etui na papierosy zaliczają się gadżety metalowe pokryte naturalną lub ekologiczną skórą, posiadające wykończenie chromowane. Etui tego rodzaju stanowi świetny prezent dla każdego palacza.

Oryginalne etui na papierosy z innych materiałów

Oczywiście na polskim rynku dostępne są również etui na papierosy wykonane z innych materiałów niż skóra naturalna. Stanowią one ciekawą i tańszą alternatywę dla naturalnej skóry. Posiadają one różne kolory, które można dopasować do zróżnicowanych gustów użytkowników. Na etui wykonanych ze skóry ekologicznej i innych materiałów, często można znaleźć różne interesujące wzory, imitacje skóry węża czy też tłoczenia i haftowane wzory.

Godne uwagi są również silikonowe etui na papierosy dostępne w licznych wzorach i kolorach. Ich materiał umożliwia bardzo dobre dopasowanie do paczki papierosów ze względu na swoją elastyczność i miękkość. Na gadżetach tego rodzaju często umieszczane są różne grafiki i wzory. Aby ochronić papierosy przed zgnieceniem, warto zainwestować w etui wykonane z twardszego tworzywa sztucznego.

Nie należy też zapominać o etui na papierosy wykonanych z tkanin różnego typu. Przykładem są produkty z bawełny z dodatkiem elastanu, które można kupować w wielu wersjach kolorystycznych oraz w różnych rozmiarach. Użytkownicy mają do wyboru liczne modele gładkie oraz posiadające różne grafiki czy też nadruki ozdobne. Są to praktyczne etui na papierosy, które dzięki tkaninom są miłe w dotyku.

Czytaj również  Jak wybrać naszyjnik o odpowiedniej długości?

Jak widać istnieje wiele rodzajów etui do przechowywania papierosów. Wybór konkretnego rodzaju zależy od indywidualnych preferencji, gustu oraz możliwości finansowych użytkownika.

Leave a Reply