Najlepsze torby na laptopa 2018

W tym artykule dowiesz się:

Laptop z natury rzeczy jest mobilny, ale przecież przenoszenie go w rękach, szczególnie wraz z kablem i ewentualnie myszką , nieporęczne i nawet niebezpieczne. Torba na laptopa jest zatem nieodzowna, jeśli jesteś właścicielem przenośnego komputera. Czy one też podlegają modzie? Oczywiście!

Co jest teraz modne?

Jeśli można jakość jednym zdaniem, jakie torby na laptopa są modne, to będzie to: nie mają wyglądać jak torby na laptopa. Oczywiście, i tak łatwo je rozpoznać – mają zwykle podobne wielkości , tak jak i przenośne komputery, ale już reszta ma od tego faktu odciągać uwagę.

Mogą być w stylu sportowym – z nieprzemakalnego materiału alb błyszczącej, sztucznej skóry w połączeniu z parcianym, kolorowym paskiem, ale mogą też przypominać najzwyklejsze aktówki – zamykane na klapę, z płaskimi kieszeniami. Pani natomiast mogą połączyć dwa w jednym – modne są bowiem nadal duże damskie torebki, więc wystarczy, jeśli torba będzie mieć odpowiednio duża i stosownie zabezpieczoną przegródkę, a reszta to już miejsce na własne drobiazgi czy pozostałe dokumenty. Modnie będzie więc nieco poukrywać się z przeznaczeniem torby, ale chyba taka moda bardzo nam sprzyja – nie trzeba wciąż wyglądać roboczo i formalnie, by być przygotowanym i praktycznym, a przy tym szykownym

Klasyka zawsze modna?

Oczywiście, że klasyka – czyli torby skórzane męskie i damskie – zawsze będą na czasie. Jeśli są w klasycznych kształtach i krojach, a przy tym wykonane z trwałej, naturalnej skóry – będą ponadczasowe i nic nie zapowiada, żeby mogło się to zmienić.

Żeby jednak dobrze w tej klasyce wyglądać, trzeba pamiętać o kilku podstawowych zasadach.

Kupując skórzaną torbę na laptopa bardzo ważne jest sprawdzenie jej jakości.. Zwróć więc uwagę na to, czy szwy są płaskie i mocne oraz czy nie rozchodzą się w żadnym miejscu. Zobacz też koniecznie, czy na torbie nie widać przetarć, przebarwień lub spękań skóry. Jej powierzchnia powinna być zawsze gładka, jednolita i błyszcząca, w przeciwnym przypadku skórzana torba może utracić swój reprezentacyjny charakter.

Warto też zwrócić uwagę na kolor. Jak go dobrać? Oczywiście do pozostałej galanterii skórzanej, jeśli takiej używasz, Jeśli wiec nosisz czarny pasek, czarne buty – nie decyduj się na inny kolor torby. To samo dotyczy naturalnego brązu. Nieco bardziej ryzykowne, ale  naprawdę ciekawe, są torby w kolorze bezowym lub bordowym. Trzeba jednak umieć je dobrać do całości garderoby.

Torby na laptopa są już w sklepach w tak wielkim wyborze, ze aż trudno podjąć decyzję. Można zdecydować się na klasykę – proste torby skórzane męskie i wytworne lub z odrobiną szaleństwa w kolorze. Można też zdecydować się na sportowy, casualowy design i nieco zaszaleć. Wybór oczywiście należy do ciebie.

 

Leave a Reply